رفتن به محتوای اصلی
x

معرفی
معرفی معاونت فرهنگی دانشجویی

به منظور تقويت و ترويج فرهنگ و اخلاق علمي در دانشگاه، ارتقاء سطح آموزشي دانشجويان از طريق آموزش‌هاي فراتر از سرفصل‌هاي موجود، حمايت و تقويت تحقيق و پژوهش‌هاي دانشجويي، ايجاد محيط با نشاط علمي و افزايش جذابيت براي حضور دانشجويان در فعاليت‌هاي فوق برنامه علمي، ترويج فرهنگ كار علمي گروهي و فرهنگ‌سازي براي حركت دانشجويان در راستاي توسعه علمي كشور، اداره فعاليت‌هاي علمي دانشگاه طبق معاونت فرهنگی- دانشجویی تشكيل و به فعاليت مي‌پردازد.

مهمترین اهداف و وظایف معاونت فرهنگی- دانشجویی دانشکده عبارتند از:

 • بررسي نهايي طرح‌ اوليه برنامه‌ها و فعاليت‌هاي انجمن علمي دانشكده و ارسال آن به اداره فعاليت‌هاي علمي. در اين بررسي بايستي كليات طرح مورد توجه قرار گيرد.
 • نظارت بر عملكرد انجمن‌هاي علمي دانشكده توسط گزارش‌هاي فصلي ارائه شده توسط كميته انجمن علمي دانشكده و ارسال اين گزارش به اداره فعاليت‌هاي علمي.
 • پيشنهاد اعضاي كميته فعاليت‌هاي علمي دانشكده به مدير اداره فعاليت‌هاي علمي دانشگاه براي انتصاب.
 • نظارت بر كميته انجمن‌ علمي دانشكده توسط صورت جلسه‌هاي تنظيم شده در اين كميته.
 • فراهم كردن و تسهيل استفاده دانشجويان از امكانات دانشكده، براي اجراي يك طرح مصوب.
 • پرداخت كار دانشجويي به اعضاي دانشجويي كميته انجمن‌ علمي دانشكده.
 • معرفي استاد مشاور فعال انجمن‌ علمي دانشكده براي كسب امتياز فرهنگي (تشخيص فعال بودن استاد مشاور با توجه به صورت جلسه‌هاي تنظيم شده در كميته انجمن‌هاي علمي دانشكده است).
 • صدور مجوز براي انجام طرح‌هاي درون دانشكده و درخواست مجوز از مدير اداره فعاليت‌هاي علمي براي برنامه‌هايي كه مخاطب آن‌ها فراتر از دانشكده است (در صورت صدور مجوز براي طرح‌هاي داخل دانشكده، اطلاع رساني به سرپرست اداره فعاليت‌هاي علمي لازم است).
معرفی
اعضا
حامد جعفری
معاونت فرهنگی دانشجویی
استادیار گروه مهندسی صنایع

راحله اکرمی
کارشناس فرهنگی

 • 57240065-261
مصطفی ثمری
کارشناس مسئول فرهنگی

 • 57240065-252
سید هادی موسوی
کارشناس دانشجویی

 • 57240065-290
ابوالفضل زهری
کارشناس مسئول دانشجویی

 • 57240065-253
اعضا
مرکز مشاوره
مرکز مشاوره

" هدف از مشاوره، بهتر زیستن است "

همه ما در مسیر زندگی، به تصمیمات اساسی برمی‌خوریم؛ ازدواج، ادامه تحصیل، محل زندگی، خرید وسایل، اهداف آینده زندگی و ... که در اکثر این موارد نیاز به کمک و مشاوره داریم. پس هدف مشاوره همیشه درمان بیماری نیست، اما گاهی هم خلق و خو و روحیه ما دچار افت می‌شود یا با موضوعاتی روانشناختی مواجه می‌شویم که روزگار ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. مرکز مشاوره، محلی امن برای صحبتهایی است که از نظر مراجعین‌ راز به‌حساب می‌آید. ما معتقد و مقید به رازداری و حفظ اصل محرمانه بودن حرف‌های مراجعینمان هستیم و این اطمینان را می‌دهیم که هرکس دردی دارد، دوایی هم دارد و دردهای روان انسان را نمیتوان پیش هرکسی ابراز کرد. در حقیقت هدف مشاوره کمک به فرد برای افزایش توانایی مواجه شدن، کاهش و یا حل مشکلات اوست  و روانشناس یا مشاور، فردی است که در این زمینه تخصص نطری و تجربه عملی چندین ساله دارد.

معرفی مرکز مشاوره

مرکز مشاوره دانشکده فنی مهندسی گلپایگان در راستای ارتقاء سطح سلامت روانی جامعه دانشگاهی که یکی از باارزش‌ترین سرمایه‌های اجتماعی است؛ و با هدف ارائه خدمات مشاوره‌ای و درمانی به جامعه دانشگاهی، به عنوان متولی سلامت روان دانشجویان در سال 1386 فعالیت خود را مجموعه معاونت آموزشی دانشجویی آغاز نمود.

شرح خدمات

این مرکز در زمینه‌های ذیل خدمت ارائه می‌کند:

 • مشاوره تحصیلی : شیوه‌های مطالعه، موفقیت در تحصیل،تمرکز حواس و برنامه‌ریزی تحصیلی
 • مشاوره شخصیتی : مشکلات عاطفی، افسردگی، وسواس و اضطراب
 • مشاوره خانوادگی : مشاوره ازدواج، مشکلات زناشویی، چالش‌های زندگی مشترک و تعارضات خانوادگی

 

افتخارات

 گفتنی است مرکز مشاوره دانشکده فنی مهندسی گلپایگان، طی سالهای 1392، 1394 و 1399 از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان مرکز مشاوره برتر دانشگاه‌های سراسر کشور که با حضور مسئولان سازمان امور دانشجویان برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفت.

 

روانشناسان مرکز

سرکار خانم الهام بیاتی فرد ( کارشناس ارشد روانشناسی بالینی )

سمت: متخصص و ارائه دهنده خدمات مشاوره‌ای و روان درمانی

 

آقای احمد عباسی ( کارشناس ارشد روانشناسی بالینی )

سمت: متخصص و ارائه دهنده خدمات مشاوره‌ای و روان درمانی

مرکز مشاوره

تحت نظارت وف ایرانی